fbpx
  1. Domov
  2. Golf
  3. Tréneri

Golfoví tréneri

Profesionálni golfoví tréneri sú pre vás k dispozícii.

Ján Keher

Golf je moja láska, vášeň, hobby aj práca. Mám dlhoročné skúsenosti s učením golfu. Hlavným cieľom mojej metodiky ja naučiť golfistov rýchlo a jednoducho odpáliť loptičku čo najďalej a čo najpresnejšie. Okrem tréningu techniky sa špecializujem aj na fitting goflových palíc a výber vhodných palíc pre hráčov.

Martin Ťavoda

Člen PGA Veľkej Británie, počas svojej kariéry popri spokojnosti a zlepšeniu rekreačných hráčov vytrénoval aj 5 členov reprezentácie SR a pôsobil ako hlavný biomechanik národného tímu. Počas výuky Martin používa najmodernejšiu technológiu ako profesionálny doppler radar FlightScope X3, 3D systémy 4D Motion a Sportsbox AI a tlakovú podložku MySwing Balance. Martin Taktiež fituje golfový švich na mieru za pomoci systému BioSwing Dynamics.

PaedDr. Michal Štefík

V roku 2018 získal doktorát z pedagogiky na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici z oblasti golfovej problematiky. Je niekoľkonásobným účastníkom turnajov elitnej PRO kategórie LadiesEuropeanTour a Challenge Tour v pozícii hosťujúceho rozhodcu. PaedDr. Štefík má 16 ročnú prax v športovo-technickom zabezpečení golfových turnajov a je spoluautorom publikácie pre širokú laickú i odbornú golfovú verejnosť „Základy techniky golfového švihu“.

Menu