fbpx
  1. Domov
  2. Golf
  3. Tréneri

Golfoví tréneri

Profesionálni golfoví tréneri sú pre vás k dispozícii.

Ján Keher

Golf je moja láska, vášeň, hobby aj práca. Mám dlhoročné skúsenosti s učením golfu. Hlavným cieľom mojej metodiky ja naučiť golfistov rýchlo a jednoducho odpáliť loptičku čo najďalej a čo najpresnejšie. Okrem tréningu techniky sa špecializujem aj na fitting goflových palíc a výber vhodných palíc pre hráčov.

Anika Bolčíková

Golfu sa venujem 16 rokov. V súčasnosti som jediná slovenská aktívne hrajúca profesionálna hráčka golfu, ktorá je členkou európskej profesionálnej túry LETAS. Mojou hráčskou ambíciou je reprezentovať Slovensko na Olympijských hrách.

Vďaka mojim úspechom počas amatérskej kariéry som dostala možnosť študovať a hrať golf v univerzitnom golfovom tíme Auburn a  Old Dominion v USA. Momentálne študujem učiteľstvo telesnej výchovy a kondičné trénerstvo na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici a vzdelávam sa v trojročnom systéme vzdelávania profesionálnych trénerov golfu PGAC.

Súčasťou štúdia je výskum optimalizácie golfového tréningového procesu na základe individuálnych cieľov každého hráča. Tieto poznatky a moje skúsenosti aplikujem vo vedení golfových i kondičných tréningov pre deti, juniorov i dospelých.

PaedDr. Michal Štefík

V roku 2018 získal doktorát z pedagogiky na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici z oblasti golfovej problematiky. Je niekoľkonásobným účastníkom turnajov elitnej PRO kategórie LadiesEuropeanTour a Challenge Tour v pozícii hosťujúceho rozhodcu. PaedDr. Štefík má 16 ročnú prax v športovo-technickom zabezpečení golfových turnajov a je spoluautorom publikácie pre širokú laickú i odbornú golfovú verejnosť „Základy techniky golfového švihu“.

Menu